Jump to content
Sign in to follow this  
Andu.DLB

[Propunere] - Regula Topicuri

Recommended Posts

Propunere:Topice zilnice

Cu ce ne va ajuta aceasta propunere:Activitate constanta pe forum,nu doar la sfarsitul saptamanii

Suntet de acord sa ajutati la dezvoltarea / punerea in aplicare a propunerii?:Da,normal

Alte precizari:In opinia mea ,ar trebuii adaugata aceasta regula, deoarece toti moderatorii atat globali cat si cei pe sectiune, posteaza toate cele 15/10 topicuri la sfarsitul saptamanii...aia numesc ei activitate, in oarecare masura au si ei dreptate, deoarece in regulament nu este specificat cum ar trebuii postate acele topicuri,zilnice sau la sfarsitul saptamanii.Ar fi mai placut sa fie postat minim un topic in orice zona de catre moderatori/G.moderatori deoarece aia se numeste activite...+membrii poate sunt interesati de acea noutate cand o vad la recent topics...asa cand vad acolo 15 topicuri cu acelasi autor deja devine enervant.Am zis minim 1 topic-maxim 3.Nu cred ca nimeni nu isi poate rupe 10 minute MAXIM sa posteze un topic...chiar si dupa telefon+scapati mai usor la sfarsitul saptamanii,nu trebuie sa mai stati jumatate de ora sa faceti toate topicurile.Cum am spus,este opinia mea,dar cred ca ar fi cea mai buna solutie pentru a rezolva aceasta inactivitate...totusi avem 9,5k membrii..sa fim seriosi...daca nu tinem forumul activ,sa vada ca ne implicam ca e actualizat la zi cu informatii de ultima ora,cei mai multi doar isi fac cont si uita de el,de accea nu exista activitate din partea membrilor.
PRO-Argumente va rog
Contra-Argumente va rog

Sunt de acord,majoritatea fac activitatea la începutul săptămânii sau la sfârșitul săptămânii 

:prodar mai bine e sa fie modificat pentru G.mod - 5 topic-uri si Moderator 10 topic-uri ca deja sunt multe topicuri pe forum cu informatii/explicatii si nu prea mai ai ce sa postezi. Nu poti pune tot ce gasesti pe net pe forum. Si ai putea pune o regula in care sa postezi maxim 3 topic-uri pe zi daca postezi mai multe sa nu se ia in considerare.

Guest
5 minutes ago, ArrowAdv said:

:prodar mai bine e sa fie modificat pentru G.mod - 5 topic-uri si Moderator 10 topic-uri ca deja sunt multe topicuri pe forum cu informatii/explicatii si nu prea mai ai ce sa postezi. Nu poti pune tot ce gasesti pe net pe forum. Si ai putea pune o regula in care sa postezi maxim 3 topic-uri pe zi daca postezi mai multe sa nu se ia in considerare.

Eu zic sa nu se modifice regula cu 10 si 15 pentru ca daca s-ar modifica in 5 si 10(in cazul in care se aplica regula propusa de mine) moderatorii pot posta cate 3 topicuri pe zi si in 4 zile au terminat..si nu cred ca mai sta cineva sa posteze si vineri-sambata-duminica atata timp cat si-au facut topicurile necesare pentru activitate.

🙂Contra - nu vom mai vedea care e activ și care nu.. 

Guest
7 hours ago, AdyWTF said:

🙂Contra - nu vom mai vedea care e activ și care nu.. 

Cum am mai zis,activitate nu inseamna sa postezi 20 de topicuri la sfarsitul saptamanii +daca topicurile necesare pentru activitate sunt numarate de KaintaN la sfarsitul saptamanii, nu vad de ce ai vrea sa  vezi la recent topics 20 de topicuri cu acelasi autor,raspunsul tau e cam sec...nu e un argument plauzibil, dar este parerea ta :) 

3 hours ago, Andu.DLB said:

Cum am mai zis,activitate nu inseamna sa postezi 20 de topicuri la sfarsitul saptamanii +daca topicurile necesare pentru activitate sunt numarate de KaintaN la sfarsitul saptamanii, nu vad de ce ai vrea sa  vezi la recent topics 20 de topicuri cu acelasi autor,raspunsul tau e cam sec...nu e un argument plauzibil, dar este parerea ta :) 

M-am referit la aceasta fraza ca nu vom mai vedea care-i activ si care nu. Pur si simplu vor fi obligati sa faca cate un topic pe zi si nu o sa mai stim care merita sau nu functia respectiva

Guest
5 minutes ago, AdyWTF said:

M-am referit la aceasta fraza ca nu vom mai vedea care-i activ si care nu. Pur si simplu vor fi obligati sa faca cate un topic pe zi si nu o sa mai stim care merita sau nu functia respectiva

Nu sunt obligati, adica daca vor sa isi mentina gradul respectiv vor respecta aceasta regula, daca nu, nu

Guest

Se accepta sau respinge propunerea? @D4rky @NoReload 

E acceptată

8 hours ago, ζ͜͡KaitaN said:

E acceptată

:tc

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

Board Life Status

Board startup date: November 19, 2017 14:34:23