Jump to content
Sign in to follow this  
CAiSEN

(Moderator) - CAiSEN

Recommended Posts

Varsta reala: Am 16 ani.

Primele 6 cifre din CNP(daca se poate si poza)504069

O scurta descriere despre dvs: Sunt un om perseverent, dacă un lucru nu-mi iese din prima, nu mă dau bătut. Întotdeauna am încercat să fiu remarcat prin munca pe care am depus-o să ajung unde mi-am propus și prin faptul că am spiritul competitiv foarte bine dezvoltat.

Experienta moderare IP.Board:90%

Cunostinte: (Photoshop, HTML, Scripting, PHP etc.): Scripting, PHP și puțin HTML.

Ce intelegi prin post-hunt? Dar spam?: Se consideră post-hunt atunci când un membru postează undeva unde nu-l privește. Spam când scrie în chatbox mai mult de 3 rânduri consecutive.

Ce sanctiune aplici unui membru nou, care a facut dublu-post pentru prima data?: La prima abatere Avertisment Verbal, iar la a doua abatare warn.

Motivul pentru care doriti moderator: Îmi doresc să ajut comunitatea prin cunoștințele pe care le am despre acest domeniu.

Alte precizari: Mulțumesc pentru atenția acordată.

:pro

Guest

:pro cu toate ca ai 14 ani si deja avem ceva probleme cu varsta asta dar meriti o sansa.

:pro

O cerere impecabila fara prescurtari si cu diacritice, rar mai vezi astfel de cereri, chiar imi place, m-ai convis sa-ti dau o sansa :pro

:pro Imi place cererea ta, si avem nevoie de staff capabil

:acceptat moderator 

t/c

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

Board Life Status

Board startup date: November 19, 2017 14:34:23