Jump to content
Sign in to follow this  
Jabbawockeez

[Prezentare] Jabbawockeez

Recommended Posts

Nume : Stefan

Prenume : Raducu

Nume in Joc: Jabbawockeez

Varsta : 22 aproape 23 :D

Oras : Craiova

De cat timp joci pe Metin2Aze? : Nu de foarte mult timp , de cateva ore ... dar am jucat incontinuu si chiar e placut !

De unde ai aflat de Metin2Aze?  Youtube :D

Ce parere ai despre acest server? : Am o parere foarte buna , este un server care chiar se munceste la el si asta chiar imi place !

Fa o descriere despre tine Ma numesc Raducu iar majoritatea prietenilor imi zic Radu(grasu) , am 23 aproape de ani si de fel sunt o persoana vesela si comunicativa , am o inaltime de 1.79 si 97 kg , am ochi verzi schimbatori , de mic am avut tot ceea ce mi-am dorit am avut parinti de nota 1000 si ma mandresc cu asta , m-au ajutat cat au putut pana la varsta de 18 ani iar dupa ce am terminat scoala si am dat bacul am decis sa plec in strainatate pentru a munci sa imi fac un ban , sa vad cum e sa muncesti si sa iti castigi banul din mana ta , am stat 3 ani si mi-a fost de ajuns pentru ca era foarte greu departe de casa.. iar eu la randul meu mi-am ajutat parinti cum am putut si chiar sunt fericit... si am dechis sa nu mai plec inapoi in strainatate si am ramas in tara , mi-am facut firma proprie si detin o terasa cu varul meu... am multe de spus despre viata mea dar cred ca este de ajuns ce am spus !

Salut Stefan  Si bine ai venit pe Metin2Aze

ne bucuram ca ai ales acest server si iti multumim foarte mult pentru acest feedback pozitiv <3

Multumesc pentru aceasta primire calduroasa <3 !